tenis-online-tenis-zive
15. 12. 2023
4 min. čtení

Tenis online | Kde sledovat tenisové zápasy živě?

Jste tenisovými nadšenci, a tak rádi využijete každou příležitost, kdy můžete své oblíbené hráče sledovat v akci v přímém přenosu? Žádný problém! V tomto článku se dozvíte, kde můžete sledovat tenis online nebo na svém televizoru z pohodlí domova.

Jak sledovat ostatní sporty:

Tímto článkem navazujeme na naši sérii návodů, kde jsme vám popsali postup, jak sledovat online ostatní sporty. Konkrétně se jedná o tyto články:

Tenis v nabídce TV

Pokud se chcete podívat na nějaký tenisový zápas, první možností může být televize. Nutno ale podotknout, že v televizi je nabídka tenisových duelů značně omezená, navíc s velkou pravděpodobností nenarazíte na utkání svého oblíbence. Ale i televizní přenosy vám mohou přijít vhod.

Tenisová utkání přenáší kanály České televize, konkrétně ČT 2 a ČT Sport. Na veřejnoprávní televizi však uvidíte spíše reprezentační utkání v rámci Davis Cupu nebo Billie Jean Cupu, případně turnaje pořádané v České republice. Ostatní utkání okruhu ATP či WTA uvidíte na těchto kanálech spíše výjimečně.

Tenisová utkání tak uvidíte spíše na jiných kanálech. Zápasy velkých turnajů, zejména těch grandslamových, jsou již tradičně na stanici Eurosport. Pokud vlastníte O2 TV, můžete si na některém z jejich kanálů naladit utkání hraná na okruhu ATP, na ženský okruh WTA se pak zaměřuje spíše Canal+ Sport, některé ženské duely ale naladíte také na již zmíněné O2 TV.

tenis-online-zdarma-ve-vasi-televizi

Tenis online u sázkových kancelářích

Pokud si čas od času vsadíte a máte u své sázkové kanceláře vytvořený účet, nejsnadnější bude pro vás koukat na utkání právě skrze live streamy vaší sázkovky. Ve snaze zvýšit atraktivitu live sázení, snaží se sázkové kanceláře přenášet maximum zápasů živě. Díky tomu tak můžete z pohodlí domova sledovat utkání nejen na vrcholných okruzích, nicméně dokonce i turnaje pořádané organizací ITF.

Jedinou podmínkou je mít zřízený uživatelský účet a v určitém období provést libovolnou sázku. Tak si sázkovky zajistí, že streamy budou využívat pouze aktivní uživatelé. Žádné další omezení ale nebývá obecně stanoveno.

U streamu sázkových kanceláří se však budete muset smířit s výrazně zhoršenou kvalitou, která je dána menším rozlišením. Přetáhnout utkání na televizi vám tak nedoporučujeme, tato nevýhoda je ale vyrovnána obrovskou nabídkou utkání, které se dají sledovat živě.

Tenis online na externích webech

Stejně jako u ostatních sportů, ani tenis není v tomto ohledu pozadu a tudíž se jej dá sledovat na různých internetových portálech. V drtivé většině případů však provozovatel webu nemá potřebnou licenci k přenášení těchto utkání, a tak vám tuto možnost silně nedoporučujeme. Zvlášť pokud se dá sledovat tenis online na webu sázkových kanceláří, a to zcela legálně. V případě napsání konkrétního zápasu do vyhledavače již pro vás jistě nebude problém nějakou takovou stránku dohledat.

Tenis online – závěr

Tenisoví fanoušci mají velkou výhodu ve sledování zápasů online. Mají totiž k dispozici nepřeberné množství přenosů, které navíc nemusí složitě dohledávat. Pokud byste chtěli, mohli byste tenis online teoreticky sledovat i 24 hodin denně. A stále byste navíc měli z čeho vybírat.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách