10. 6. 2021
9 min. čtení

Nejlepší tipaři na internetu zdarma

Sázkový svět je skrz naskrz prolezlý podvodníky, kteří z vás budou mámit peníze za spekulativní tipy (tipy bez hodnoty). Každý z nás alespoň jednou za život na takového vykuka narazil. A pokud nenarazil, tak zcela jistě narazí. Paradoxem je, že zatímco zoufalí sázkaři za spekulativní tipy dennodenně utrácejí, na internetu se najdou prokazatelně ziskoví tipaři, kteří své tipy poskytují zcela zdarma. Ano, slyšíte správně. A není jich málo. V tomto článku vám nejlepší tipaře na internetu zdarma představíme.

Nejlepší tipaři musí mít verifikaci!

Jak na vás neustále apelujeme, než se pustíte do sázení podle některého tipaře, měli byste si ověřit jeho věrohodnost. K tomu slouží verifikační servery, jako jsou stránky Blogabet atd. Pokud sázkař nemá potřebnou verifikaci, rovnou od něj dejte ruce pryč!

Absence verifikace v dnešní době znamená absenci schopností ziskového sázení, protože verifikační servery najdete na každém rohu, a protože rozumní sázkaři verifikaci vždycky vyžadují. V našem článku samozřejmě narazíte pouze na tipaře prokazatelně ziskové, tedy s verifikací tipů. Mnoho těchto tipařů přitom působí přímo na verifikačních serverech.

Pantelis1000

Pantelis1000 působí na Oddsportalu a jedná se o tipaře, který nejčastěji sází na fotbal. Jeho ROI se pohybuje nad 17% a mezi jeho tipy často najdete tipy pro české sázkové kanceláře Tipsport a Chance.

Bobic

Bobic je tipař se specializací na jihoamerický fotbal. Přidává tipy hlavně pro argentinskou fotbalovou ligu, brazilskou fotbalovou ligu, peruánskou fotbalovou ligu, kolumbijskou fotbalovou ligu a další fotbalové ligy dostupné na tomto kontinentu včetně mezinárodních soutěží. Tipy od tohoto tipaře lze sázet za odpovídající cenu u většiny českých sázkovek, především potom u ChanceTipsportu.

Problém u tohoto tipaře je ten, že funguje nárazově. Občas přidává tipy každý den, aby se pak na pár týdnů, či měsíců odmlčel. Na druhou stranu, na internetu působí hromadu let a tak je v podstatě jisté, že po každé pauze se k tipování zase vrátí.

Fabiolo

Fabiolo se specializuje na tenis, především potom na menší tenisové turnaje a velké outsidery. U tohoto tipaře není žádným překvapením, když podá sázku s kurzem 5,00 a výš. To znamená o něco vyšší varianci (tedy při sázení byste se měli připravit na větší výkyvy výsledků a volit spíše nižší sázky). Sázení s Fabiolem je vzrušující, zároveň však přínosné i co do informací o sázení na tenis. Tento tipař je ochotný mluvit o tenisu s každým, kdo o to projeví zájem. A jeho znalosti nižších tenisových turnajů jsou vážně neuvěřitelné.

Cqc2003N

Cqc2003N působí na mnoha sázkových serverech, nejaktivnější je ovšem na Blogabetu. Tento tipař se stejně jako předchozí tipař soustředí na sázení na fotbal, především potom na jihoamerické ligy. Tipy od tohoto tipaře často míří na velké trhy a stabilní kurzy, tzn. můžete je vsadit i pokud jste limitovaní sázkaři.

Discrete Tipster

Discrete Tipster je fotbalový tipař, kterého najdete na twitteru pod tímto tagem @DiscreteTipster. Tento tipař se zaměřuje na různorodé fotbalové tipy a soutěže. V jeho portfoliu najdete sázky na vítěze, na over/under, na Oba týmy dají gól atd. Zároveň se v něm setkáte se sázkami na velké fotbalové turnaje jako například EURO, ale i méně sledované soutěže včetně mládežnického fotbalu.

Některé tipy v českých sázkovkách bohužel nejdou vsadit (české sázkovky je nenabízí), ovšem některé z nich vsadíte v pohodě. U tohoto tipaře je ideální, pokud vlastníte všechny základní české sázkovky, tedy Tipsport, Fortunu i Sazkabet.

MatterTipTennis

Tohoto tipaře najdete taktéž na Twitteru a to pod tagem @MatterTipTennis. Tento tipař se zaměřuje na tenis, občas však sdílí tipy také na fotbal, hokej, či exotičtější sporty jako jsou šipky. MatterTipTennis provozuje také placený servis, ale jak už jsme si řekli v úvodu článku, placené tipy nedoporučujeme – ostatně jeho placený servis jsme vyzkoušeli a pro české sázkaře má malou cenu – spousta jeho tipů míří do sázkovek, které pro Čechy nejsou dostupné.

Beranek77 + subik1 + Miami1000

Každý kdo je zaregistrovaný u Tipsportu či Chance a tu a tam sleduje výtvory největší komunity sázkařů (především potom sportovní analýzy), tohle tenisové trio určitě zná. Jedná se o ty nejlepší tenisové tipaře nejen na českém internetu, ale prakticky na celém světě.

Tito tipaři svými analýzami sráží kurzy, především na menší tenisové turnaje, proto člověk při jejich sledování musí být extrémně rychlý. Jedná se ovšem o jistotu (v dlouhodobém horizontu), takže se trochu té snahy vyplatí.

Tipaře vystupující pod nicky Beranek77, subik1 a Miami1000 můžete sledovat na stránkách Tipsportu, v záložce analýzy. Jejich tipy si můžete nechat posílat také do vaší emailové schránky, díky čemuž se k tipům dostanete instantně.

Bouchal1

Bouchal1 je další zajímavý tipař z líhně Tipsportu, respektive Chance, proto jsme ho také poprosili o interview. Tento tipař má tu výhodu, že sleduje více sportů – vedle hokeje se zaměřuje na tenis, fotbal, některé zimní sportyMMA. Také jeho tipy můžete dostávat instantně do vašeho mobilu, stačí se zaregistrovat do Tipsportu či Chance, najet na jeho profil a dát „sledovat“.

Pakliže vám nechodí emaily s tipy z Tipsportu a Chance, po přihlášení na svůj sázkařský účet přejděte do „Nastavení“ a dále pokračujte na možnost „Sledovat komunitu“, kde zaškrtněte políčko „Zasílat analýzy sledovaných autorů emailem“ (viz obrázek). Svůj výběr potvrďte kliknutím na tlačítko „Uložit nastavení“.

sledovani-komunity-navod

Naši tipaři jsou špička

Mezi nejlepší tipaře na internetu zdarma patří i trojice našich autorů sportovních analýz. Tyto tipaře jsme si do našeho týmu vybrali právě na základě jejich skvělých výsledků v sázení a ochotě šířit svoje tipy mezi sázkařskou komunitu bezplatně.

Betting-girl

Betting-girl sází na fotbal a hokej, méně často potom na volejbal a házenou. Své tipy zakládá na sportovních analýzách (hokej a částečně také fotbal), zbytek tipů vyhledává na základě sázkařských preferencí a pohybu kurzů.

Betting-girl se specializuje na sázení u sázkových kanceláří, které nelimitují ziskové sázkaře. Pro tyto sázkovky má také verifikaci. Tzn. její návratnost investic (ROI) je o něco nižší, ROI u soft sázkovek jako je Tipsport či Chance dosahuje mnohem vyšší hodnoty!

Tipy od Betting-girl můžete odebírat zdarma na Instagramu.

 

Aktualizace 22. července 2021:

Mamonov76

V repertoáru tohoto tipaře najdete házenou, volejbal, hokej, fotbal a tenis. Spousta jeho tipů míří speciálně na české sázkové kanceláře Tipsport a Chance, občas i na Fortunu.

Grac45

Grac45 se specializuje na sázení na fotbal. Jeho dominantou jsou mezinárodní zápasy i klubové soutěže, často pak sází na první a druhou polskou ligu. Občas dává také sázky na hokej. Sledovat ho můžete na Oddsportalu.

Jak najít (a prověřit) další ziskové tipaře zdarma?

Tipařů zdarma se na internetu pohybují stovky či dokonce tisíce, velká spousta z nich navíc má skutečně přínosné tipy, na kterých lze vydělat pěkné peníze. Jak takové tipaře najít? Ideální je vždycky začít od důvěryhodných platforem nabízejících verifikaci tipů jako je například Blogabet, Tipstrr, Betadvisor, Pyckio, případně další weby jako je například Oddsportal.

Na těchto webech potom zvolíte kritéria pro vyhledávání tipařů, z nichž některá kritéria jsou zcela dobrovolná (a nedůležitá), u dalších vám pak radíme přesně stanovené hodnoty.

Kritéria, na nichž moc nezáleží:

  • Sport (fotbal, hokej, tenis), případně typ sázky
  • Termín konání zápasu
  • Výška kurzu (podle ní přizpůsobíme bankroll management)

Klíčová kritéria (každý tipař musí mít):

  • Alespoň 500, ideálně pak 1000 zaznamenaných (verifikovaných sázek)
  • Kladné ROI / zisk
  • Výška kurzů, které budete chytat i ve vaší sázkovce (je třeba sázet za stejné nebo alespoň podobné kurzy jako vámi vybraní tipaři)

Pokud tipař bude splňovat všechna klíčová kritéria, narazili jste na důvěryhodného tipaře a můžete jeho tipy zdarma začít sledovat bez jakýchkoliv výčitek.

Nejlepší tipaři na internetu zdarma – závěr

Představili jsme vám celkem 11 skvělých tipařů, jejichž tipy můžete sledovat zcela zdarma. Všichni tito tipaři jsou prokazatelně ziskoví, tzn.  že tipy poskytují dlouhodobě a mají je verifikované.

Na internetu se pochopitelně pohybuje mnohem více prokazatelně ziskových tipařů zdarma, my jsme si ovšem dali tu práci a vybrali pro vás pouze ty nejlepší. Věříme, že si vyberete!

Pokud vám námi vybraní tipaři nevyhovují, můžete se pustit do vyhledávání vlastních tipařů zdarma. Na internetu jich jsou desítky, ba dokonce i stovky. A spousta z nich má mnohem lepší výsledky, než někteří placení tipaři.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách