Betano
Recenze sázkovky

Betano

9 / 10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výběry
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
300,- sázka + 50 free spinů za ověření
Platební metody
MastercardPaySafeCardSkrillVISABankovní převod
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Betano je sázková kancelář, která je na poměry českého trhu hodně netradiční. Betano nabízí zajímavé možnosti sázení, některé další poměrně běžné možnosti ji ovšem citelně chybí. Do malého rybníčka českých sázkových kanceláří však Betano přináší svěží vítr, který vám rozproudí adrenalin v krvi.

Betano stojí na pomezí inovací a tradičního zobrazení. Nabízí sice kurzy v (českém) decimálním formátu, ale zobrazování kurzů je spíše po způsobu asijských sázkovek. Na tento způsob prezentování nabídky je proto třeba si zvyknout.

V Betanu můžete objevit sázkové možnosti, které jsou v českém prostředí naprostou raritou. Jedná se například o sázku na třígólový náskok v hokeji nebo dvougólový náskok ve fotbalu, kde berete sázku okamžitě poté, co tým tohoto gólového rozdílu dosáhne. Bez ohledu na konečný výsledek zápasu.

Protože Betano vypisuje některé kurzy s obrovským předstihem a protože často míří i do velmi malých sportovních odvětví a lig, dají se v jeho nabídce najít velmi výhodné kurzy. Betano je proto ráj pro ziskové sázkaře, ale i začátečníky, kteří by se chtěli naučit sázet se ziskem.

Betano není obyčejná sázková kancelář a to je její hlavní předností. Jestliže jste už znudění klasickými českými sázkovkami a hledáte něco nového a neokoukaného, Betano vás jistě pohltí.

Jít do sázkovky

Podobné sázkovky

Všechny sázkovky