Recenze sázkovky

BetX

8.5 / 10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výběry
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
50 000 Kč
Platební metody
MastercardVISABankovní převod
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Sázková kancelář BetX patří k nejmladším sázkovkám u nás. Oficiální licenci od ministerstva získala společnost EVONA ELECTRONIC provozující sázkovou kancelář BetX poměrně nedávno. Na jejich webových stránkách naleznete tradiční sportovní sázky, stejně jako live sázky na aktuální události v jednotlivých zápasech a sportech.

V dnešní recenzi si postupně představíme dostupné bonusy u sázkové kanceláře BetX. Podíváme se blíže jak na registrační, tak vstupní bonus. Dále se budeme věnovat možnostem sázek, na jaké sporty, popřípadě ligy se dá u sázkovky sázet. Zhodnotíme dostupné platební metody, možnosti vkladů a výběrů, ověříme přítomnost mobilní aplikace a zda je možno na stránkách BetX sledovat live streamy z jednotlivých utkání či nikoliv. Na závěr vše zhodnotíme a přidáme výhody a nevýhody sázkové kanceláře BetX.

Bonusy

Registrační bonus

Co se týče sázkové kanceláře, tak společnost BetX svým novým uživatelům nenabízí standardní registrační bonus, což může být pro mnohé hráče zklamání. Situace ohledně bonusů se ale v poslední době i díky novele zákona dosti měnila, což znamená, že se v budoucnu můžeme u BetX dočkat možné změny a přidání registračního bonusu v rámci sportovních sázek.

Vstupní bonus

U tohoto typu bonusu se sázkovka BetX již nedistancuje a nabízí jej ve svém portfoliu bonusů. Vstupní bonus se dělí dle jednotlivých kategorií, které jsou u BetX k dostání, tzn.: najdeme zde vstupní bonus do sázkové kanceláře, do casina a rovněž do loterie. My se nyní budeme soustředit na vstupní bonus určen pro sázkovou kancelář. Pro jeho vyplacení platí několik základních pravidel. Postupně si je všechny představíme.

Výše vstupního bonusu

Vstupní bonus se odvíjí od výše vašeho peněžního vkladu na uživatelské konto. Minimální hodnota bonusu je 300 Kč, nejvyšší potom 50 000 kč.

Jak získat vstupní bonus

Proto, abyste měli nárok na čerpání vstupního bonusu musíte vsadit dvacetinásobek vašeho prvního vkladu na hráčské konto. Do tohoto součtu jsou započítávány tiketu typu AKO, do kterých se řadí kumulované sázky (složené minimálně ze 4 sázkových příležitostí). Tiket vám bude započítán pouze v případě, kdy je jeho kurz alespoň 1,45 a nesmí být předčasně vyplacen pomocí takzvaného Cashout.

Připsání bonusu na uživatelské konto

Po splnění výše uvedených podmínek vám bude postupně vyplacen vstupní bonus. Jeho vyplacení je rozděleno do čtyř částí.

 1. část je vyplacena po prosázení 5 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.
 2. čtvrtina je vyplacena po prosázení 10 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.
 3. část je vyplacena po prosázení 15 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.
 4. čtvrtina je vyplacena po prosázení 20 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.

Na vyplacení vstupního bonusu máte celkově 60 dnů od provedení vašeho prvního vkladu. Pokud na určité části v této lhůtě nedosáhnete, další (nesplněné) vyplacení následně propadá. Celé podmínky naleznete přímo na stránkách sázkové kanceláře BetX.

Jaké možnosti sázkovka nabízí

V sázkové kanceláři BetX je k dispozici široký výběr sportů a událostí, na které si můžete vsadit stylem pre-match sázek. Můžete si vsadit na fotbalové zápasy, tenisové turnaje, hokejové zápasy, basketbalové soutěže a mnoho dalších sportovních příležitostí. Kromě sportu mohou sázkaři také na různé netradiční události.

Kromě pre-match tedy předzápasových sázek mohou uživatelé sázet rovněž na live sázky. Tyto sázky se týkají právě hraných zápasů a utkání. BetX dále nabízí “last minute” nabídku, ve které se hráčům zobrazí události, které za chvíli začnou. V sekci nejsázenější jsou shrnuty, jak už název napovídá momentálně nejsázenější sportovní události.

betx sázky

Prematch sázky

Pre-match sázky jsou sázky, které se uzavírají před zahájením dané sportovního události. To znamená, že si můžete vsadit na výsledek utkání, pořadí v závodě nebo jiné možnosti před začátkem události.

Jednou z výhod pre-match sázek je skvělá dostupnost informací a statistik, které vám mohou pomoci při rozhodování. Před zahájením události je k dispozici mnoho údajů o týmech, hráčích nebo účastnících, které mohou hrát důležitou roli při tvorbě sázky. Můžete také využít různé strategie a analýzy před uzavřením předzápasové sázky.

Další výhodou pre-match sázek je to, že máte možnost a čas promyslet vaši sázku a důkladněji zvážit jednotlivé možnosti. Na rozdíl od live sázek, kde musíte rychle reagovat na události, které probíhají v reálném čase, máte při pre-match sázkách více času k tomu, abyste provedli vaše rozhodnutí.

Live sázky

Tato forma sázení přináší do sázení hry napínavé momenty, jelikož se kurzové změny dějí v reálném čase podle průběhu utkání / zápasů / události. Sázková kancelář BetX nabízí možnost sázet live na mnoho sportů a událostí, včetně fotbalu, tenisu, basketbalu, hokeje a dalších.

Live hraní nabízí skvělý způsob, jak si zpříjemnit sledování sportovních zápasů či událostí a zároveň mít možnost vyhrát u toho i nějaké peníze. Využívejte tuto formu sázení s rozvahou a bez emocí, abyste maximalizovali své šance na výhru.

Last minute nabídka

Nabídka “last minute” sázek je u BetX doplňující kategorií možných sázek. Nejedná se o nějaké nové sázky, nebo jiný druh sázek. V této kategorii máte možnost sázet na události a zápasy, které budou každým okamžikem zahájeny a rozehrány. Jedná se tedy o poslední šanci, jak si na danou událost můžete vsadit typech předzápasové sázky.

Nejsázenější

V kategorii sázek nejsázenější naleznete souhrn příležitostí, na které za poslední dobu vsadilo svůj tiket nejvíce uživatelů. Nabídka je přehledně rozdělena dle jednotlivých sportů, lig od nebližších po nejvzdálenější akce.

Na jaké sporty se dá sázet

U sázkové kanceláře BetX jde sázet na většinu standardně dostupných sportů. Kromě běžných letních a zimních sportů, mezi které se bezesportu řadí fotbal, basketbal, volejbal, hokej či bojové sporty MMA a box se uživatelé mohou těšit taktéž na nabídky kurzů v oblasti motorsportu, který není u všech sázkovek běžně dostupný. Celý výčet naleznete níže.

Dostupné sporty u BetX

 • Fotbal
 • Hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Házená
 • Volejbal
 • MMA
 • Americký fotbal
 • Australský fotbal
 • Baseball
 • Box
 • Florbal
 • Kriket
 • Motorsport
 • Rugby
 • Stolní tenis
 • Šipky
 • Vodní pólo

Na jaké ligy se dá sázet

Podle jednotlivých sportů jsou v každém z něj dostupné vybrané ligy, na které si uživatelé BetX mohou vsadit. My jsme pro vás vybrali výčet nejzajímavějších z nich, které nalezneš níže. Všechny dostupné ligy můžeš najít na webovkách sázkovky v sekci sportovní sázky.

Dostupné ligy u BetX

Fotbal

 • Evropské, Americké, Africké i Asijské soutěže
 • Premier League, Ligue 1, Serie A, Bundesliga, La Liga a mnoho dalších

Hokej

 • Extraliga, NHL, AHL, KHL, Liiga, WHL, DEL, EHL

Tenis

 • ATP, WTA, ITF, Challenger

Basketbal

 • NBA, Liga ACB, LEB Oro, Pro A, BBL, Serie A, PLK, LNB, TBSL

Házená

 • Bundesliga, 1. liga, NB 1, Handboldligaen, Premijer liga, EHF

Volejbal

 • Extraliga, Argentinská liga A1, Bundesliga, Liga Siatkowki, Superliga, A1, Efeler Ligi, Sultanlar Ligi

MMA

 • UFC

Americký fotbal

 • NFL

Australský fotbal

 • AFL

Baseball

 • MLB, Mexická liga

Box

 • International Matchups

Florbal

 • Extraliga, Eliteserien, Allsvenskan

Kriket

 • Indická Premier League

Motorsport

 • VC USA Moto2, VC USA Moto3

Rugby

 • NRL Premiership, RFL Challenge Cup, Major League Rugby, Pro D2

Stolní tenis

 • Czech Liga Pro, Challenger Series, TT Cup, TT Elite Series

Šipky

 • Modus Super Series, PDC European Tour – International Darts Open, Premier League

Vodní pólo

 • LEN Champions League

Mobilní sázení

Mobilní aplikace společnost BetX pro své hráče bohužel nenabízí. To ale neznamená, že byste si nemohli vsadit u BetX ze svého mobilního telefonu. Pokud si budete chtít vsadit z vašeho smartphonu můžete využít totožné webové stránky, které jsou optimalizovány jak pro PC verzi, tak pro tablety a telefony. To znamená, že po otevření webové stránky se rozlišení přizpůsobí vašemu zařízení tak, ať je rozhraní stránky co nejvíce přívětivé.

Platební metody

Co se týče dostupných platebních metod u sázkové kanceláře BetX jich není mnoho. Pro vklad a výběr z vašeho účtu můžete buď to kreditní nebo debetní kartu anebo bankovní převod. K výběru peněžních prostředků z vašeho účtu můžete použít jedině bankovní převod. V tomto směru je nabídka oproti jiným sázkovým kancelář poměrně strohá.

Zákaznická podpora

Pokud budete chtít řešit nějaký problém nebo budete mít obyčejný dotaz ohledně sázek, kurzů či nějakých nesrovnalostí, můžete kontaktovat zákaznickou podporu od BetX. Zákaznická podpora u BetX disponuje vlastním chatem. Po jeho rozkliknutí budete vyzváni, abyste vyplnili své jméno, e-mail a telefon a zaslali svůj dotaz. BetX udává, že obvykle odpovídá do hodiny. Reakční doba bude samozřejmě odpovídat denní době, ve kterou se rozhodnete k odeslání vašeho dotazu. Všechny kontaktní způsoby naleznete uvedeny níže.

E-mailová adresa: info@bet-x.cz

Telefon: 800 900 890

EVONA ELECTRONIC, spol. s.r.o.

Jak probíhá registrace

Registrace u sázkové kanceláře BetX probíhá podobně, jako u jiných sázkových kancelářích. Budete ji schopni provést zcela online z pohodlí vašeho domova. Ze všeho nejdříve najeďte na webové stránky sázkové kanceláře BetX. Na úvodní stránce v pravém horním rohu najděte tlačítko zaregistrovat a klikněte na něj.

registrace BetX

Po otevření registračního formuláře budete vyzváni k vyplnění základních informací, mezi které patří uživatelské jméno, heslo, e-mail a váš telefon. Pokud máte promo kód, můžete jej zde rovněž vložit. Posléze po Vás bude vyžadována volba metody ověření, zda ručně, pomocí bankovního ID nebo zda-li se budete chtít ověřit jako terminálový hráč. Na základě toho bude následovat verifikace vašich údajů. Po verifikaci budete moci začít používat váš herní účet k sázení.

Co najdeme po přihlášení do sázkovky v menu

Po přihlášení do vašeho účtu u sázkové kanceláře BetX naleznete na úvodní stránce několik dalších stránek, mezi které patří: sportovní sázky, live sázky, číselné loterie, vegas, naše terminály, bonusy, promo akce a výsledky losování.

BetX uvodni stranka

Sportovní sázky

V záložce sportovní sázky naleznete všechny aktuálně dostupné sázky a vypsané kurzy. Sázky se dělí podle sportů, od fotbalu přes basketbal až po šipky. Další dělení přichází v podobě národností a jednotlivých lig. Sázet můžete na klasické výsledky zápasů, či přesný výsledek.

Live sázky

Sekce live sázek nabízí uživatelům sázet na právě probíhající události. Díky těmto sázkám můžete na sportovní akce a utkání sázet přímo během jejich průběhu. To vám dává možnost reagovat přímo na reálné dění na hřišti. Kurzy pro live sázky se v průběhu zápasu mění podle toho, jak se mění šance na změnu výsledku.

Číselné loterie

BetX nabízí svým uživatelům rovněž vlastní loterii, kterou naleznete v sekci číselné loterie. Na výběr máte ze čtyř různých loterií: Caramba 35, Caramba 40, eKeno a xKeno. U BetX se losuje každé tři minuty. Pokud se chcete o loteriích dozvědět více, navštivte naší sekci loterie, která se jim věnuje více dopodrobna.

Vegas

Další záložkou na úvodní stránce je Vegas. Jak už název napovídá, jedná se o sekci věnovanou online casinu. V online casinu BetX budete mít možnost zahrát si pořádnou porci hracích automatů nebo například online ruletu. Naleznete zde hrací automaty od těchto poskytovatelů: evona, techbet, kajot, synot, egaming, amusnet, apollo games a big win.

vegas

Naše terminály

V sekci naše terminály jsou k dispozici všechny provozovny, ve kterých si můžete podat sázenku fyzicky, kterou si online vygenerujete ve vašem účtu na webu sázkové kanceláře BetX. K snadnějšímu vyhledávání můžete využít filtr pro kraj a město.

Bonusy a Promo akce

Zde naleznete všechny aktuálně dostupné bonusy nejen pro sázkovou kancelář ale rovněž pro online casino a loterii od BetX. Kromě dlouhodobých bonusů v sekci bonusy naleznete i aktuální akce.

Výsledky losování

Ve výsledcích losování můžete nalézt výsledky tahů všech dostupných loterií u BetX, ať už se jedná o Carambu či Keno. Každý z výsledků loterie má své číslo kola, čas losování, výsledky a jackpotová čísla.

Další možnosti

Cashout

BetX u svých tiketů nezaostává oproti konkurenci a taktéž nabízí cashout u AKO sázek. Pokud máte u tohoto typu sázky alespoň jednu příležitost výherní, můžete si nechat vyplatit částečnou výhru ihned, k čemuž slouží právě funkce cashout.

Výhody sázkové kanceláře BetX

 • Sázky bez manipulačního poplatku
 • Nabídka zvýhodněných kurzů
 • Live chat

Nevýhody sázkové kanceláře BetX

 • Schází mobilní aplikace, možno hrát skrze webový prohlížeč
 • Malá nabídka platebních metod ke vkladu a výběru

Tipy a triky

Věrnostní program

BetX má věrnostní program, který je určený pro ty, kteří pravidelně sázejí u této sázkové kanceláře. V rámci věrnostního programu získávají uživatelé různé výhody a odměny, jako například bonusy na sázení, speciální nabídky na vybrané události nebo VIP služby. Čím více sázíte, tím více bodů získáváte a tím vyšší úrovně věrnostního programu můžete dosáhnout.

Kromě toho máte možnost sbírat body za doporučení nových uživatelů nebo za účast v různých soutěžích a akcích pořádaných sázkovou kanceláří BetX. Věrnostní program BetX je zaměřen na to, aby odměnil své stálé zákazníky za jejich loajalitu a za jejich aktivitu.

Závěrečné hodnocení sázkové kanceláře

BetX je sázková kancelář, která nabízí úctyhodnou porci sázkových možností a bonusů pro své zákazníky. Jejich webová stránka je přehledná a snadno použitelná, což usnadňuje uživatelům orientaci během sázení. K dispozici je také mobilní verze webu pro sázení z telefonu. Naopak mobilní aplikace sázková kancelář nenabízí.

Sázkovka vlastní oficiální licenci od ministerstva, takže se nemusíte bát věrohodnosti. Kromě předzápasových sázek si budete moci vsadit i na live sázky. Nevýhodou může být pro některé uživatele menší nabídka platebních metod pro vklad a výběr z hráčského účtu.

Celkově však můžeme BetX doporučit jako velmi dobrou sázkovou kancelář pro sázkaře, kteří hledají spolehlivou sázkovou kancelář se solidní nabídkou sázek a bonusů.

Casino BetX

Kromě sázkové kanceláře nabízí společnost BetX licenci na provozování online casina, které u nich nese název Vegas. V online casinu máte možnost si zahrát tradiční hrací automaty či ruletu. Casino BetX se může pyšnit jedinečnou nabídkou, neboť jako jediné online casino nabízí hrací automaty od společnosti Evona, která casino i vlastní. Kromě těchto her si zde budete moci zahrát i tradičně dostupné automaty od jiných poskytovatelů jako jsou Kajot, Synot či Techbet.

Loterie BetX

Aby toho nebylo málo, tak se u BetX rozhodli, že se rovnou vrhnou i na provoz vlastní loterie. Nabídka loterie rozhodně není chudá. Na výběr je celkem z šesti různých variant, mezi které patří: Caramba 40, Caramba 35, e Keno, X Keno, Caramba a KENO.

loterie betx

Jít do sázkovky

Podobné sázkovky

Všechny sázkovky