21. 10. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal – AEL Larissa vs. Aris (24.10. od 17:15)

Pokud nejvyšší řeckou ligu alespoň zběžně sledujete, pak se vám tenhle tip bude zdát (naprosto oprávněně) na první pohled jako ulítlý. Vždyť Aris má po 5 zápasech na kontě 13 bodů a jednoznačně vede tabulku, zatímco AEL Larissa ve 4 zápasech získalo pouze jediný bod a patří mu předposlední místo? V tomto tipu však vůbec nehraje roli postavení, nebo aktuální forma, ale jak už je v aktuálním světě trendem, nakažení Covid-19.

Dnes nad ránem tým AEL Larissa na svých stránkách vyvěsil smutnou zprávu o tom, že virem Covid-19 se nakazilo hned 10 členů jejich týmu. Zpráva bohužel není přesnější, takže v ní nejsou informace o tom, kolik je nakažených členů základní jedenáctky a kolik členů realizačního týmu, nicméně vzhledem k faktu, že tým Aris není zase tak široký, bylo by spíš s podivem, kdyby nikdo ze základní jedenáctky pozitivní nebyl.

Zákulisní informace tvrdí, že mezi pozitivními se nachází minimálně dva obránci a záložník, ovšem zprávy zatím nejsou potvrzené, takže nemá cenu se v tom víc pitvat. Ať už je to tak nebo tak, existuje obrovská pravděpodobnost, že Aris kvůli karanténě na hřiště AEL Larissy přijede značně oslaben. A proto doporučujeme vsadit na výhru domácích.

tiket
Na tiket jsme naložili 1000 korun.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách