17. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Česko vs Slovensko (18.11.)

Duel Česko vs Slovensko rozhodne o všem. Slováci jsou na posledním místě tabulky a hrají o záchranu, Češi jsou na druhém místě tabulky a hrají o postup. Oba týmy na své rivaly ztrácí 2 body a bude tedy záležet také na výsledku z druhého zápasu, nicméně lepší výchozí pozici mají Češi, to je asi jasné.

Češi se během kvalifikace potýkali s velkými nepříjemnostmi. Do několika zápasů vstoupili značně oslabení kvůli koronaviru. Vůbec nejhorší zápas tak odehráli doma proti Skotsko, kdy nastoupili v B sestavě a přesto svého soupeře přehrávali. Bohužel jejich převaha se nevtiskla do výsledku a Češi tento zápas prohráli 2:1.

Slováci v kvalifikaci také nikdy nebyli kompletní a ve většině případů se museli obejít bez TOP hráčů jako je Škriniar nebo Hamšík. Přesto jejich absence byly o něco menší, než absence v českém výběru.

Další statistiky najdeš na portálu výsledkového zpravodajství Livesport.

Česko vs Slovensko – na co sázet?

První vzájemný zápas vyhrálo Česko 3:1 a to na venkovním hřišti. Česko je z posledního zápasu proti Izraeli (výhra 1:0) poměrně dobře naladěné a určitě se budou snažit. Slováci hrají o všechno, nicméně venkovní zápasy jim zrovna moc nesvědčí. Tipujeme výhru Česka v handicapu -1,0 (tzn. při výhře o 1 gól se vrací vklad).

cesko-vs-slovensko-tiket

Ještě nemáš dost? Pokračuj na další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách