16. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Itálie U21 vs Švédsko U21 (18.11.)

Kvalifikace na Euro do 21 let přinese také zápas Itálie U21 vs Švédsko U21. I v tomto zápase tušíme krásný value bet a to z toho důvodu, že svádí dohromady tým s maximální motivací a tým bez jakékoliv motivace.

Itálie U21 má 22 bodů z 9 zápasů a je na prvním místě tabulky. Na druhý Island má Itálie náskok 4 bodů, to znamená, že ji na čele tabulky už nikdo nemůže ohrozit. Tím pádem se dá očekávat, že trenér Itálie trošku promíchá sestavou a povolá méně kvalitní hráče. Proč taky stavět nejlepší jedenáctku, když hrozí zranění a nepříjemnosti na klubové scéně?

Švédsko má 15 bodů z 8 zápasů a patří mu čtvrté místo s tím, že na tabulku druhých týmů (a tedy Island) ztrácí pouze 3 body. Švédsko na rozdíl od Islandu má ale k dobru ještě 2 zápasy, to znamená, že pro tento tým existuje reálná šance na to Island předběhnout.

Více statistik najdete na výsledkovém zpravodajství Livesport.

Jak sázet na zápas Itálie U21 vs Švédsko U21?

U Švédů je třeba vyzdvihnout také perfektní formu. Výběr Tre kronor vyhrál 3 zápasy po sobě, přičemž v jednom z nich porazil velice silnou Itálii. Švédové jsou dobrý tým a podle nás by v tomto zápase, který svádí dohromady celky s naprosto odlišnou motivací, měl být úspěšný.

italie-u21-vs-svedsko-u21-tiket

Ještě nemáš dost tipů? Pokračuj do naší sekce Tipy na sázení.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách