16. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Rumunsko U21 vs Dánsko U21 (17.11.)

V zápase Rumunsko U21 vs Dánsko U21 by hlavní slovo měla mít motivace. Na jedné straně stojí silně demotivovaný tým, na druhé potom tým, kterému jde stále o všechno (o postup na Euro U21).

Rumunsko U21 má 19 bodů z 9 zápasů a najdeme ho na druhém místě tabulky. Dánsko U21 má 25 bodů z 9 zápasů a je na prvním místě. Dánsko na prvním místě už nic nemůže ohrozit a tak se nedá čekat, že by tento tým šlapal jako hodinky. Naopak trenér bude šetřit některé hráče, aby byli čerství pro klubové povinnosti, aby se zbytečně nezranili. V týmu Dánska tak určitě dostanou příležitost mladší a méně známí hráči.

Rumunsko U21 má sice také jisté druhé místo, ale to znamená tabulku druhých míst. Proto Rumunsko potřebuje další body. Jedině to mu pojistí cestu na Euro do 21 let.

Více statistik najdete na výsledkovém zpravodajství Livesport.

Jak sázet na zápas Rumunsko U21 vs Dánsko U21?

Rumunsko U21 má také tu výhodu, že bude hrát doma, kde je velmi silné a kde vyhrálo všechny 4 zápasy s celkovým skóre 14:2. Rumunsko U21 má výbornou obranu a nadstandardní útok a tento zápas by mělo v pohodě vyhrát a zajistit si postup na Euro.

rumunsko-u21-vs-dansko-u21-tiket

Ještě nemáš dost tipů? Pokračuj do rubriky Tipy na sázení.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách