15. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Rovníková Guinea vs Libye (15.11.)

Ve čtvrtém kole kvalifikace Poháru afrických národů nás čeká velice zajímavý zápas Rovníková Guinea vs Libye. Tento zápas spadá do specifické skupiny soubojů, ve kterých by mohlo dojít na taktizování a domluvení výsledku tzv. “na dálku”.

Možnost taktizování lze odhalit při zběžném pohledu do tabulky. První Tunisko má 9 bodů, zbývající tři týmy mají po 3 bodech s tím, že Rovníková Guinea drží druhé místo, Libye je na místě posledním. Dá se předpokládat, že Tanzánie následující zápas prohraje, protože jde na silné Tunisko.

Tím pádem remíza pro Rovníkovou Guineu a Libyi by oběma týmům v současné situaci pomohla. V podstatě by si tyto týmy rozdělily body a nechaly o svém osudu rozhodnout v dalších zápasech a s jinými týmy, což se pro oba může zdát výhodné.

Více statistik najdete na výsledkovém portálu Livesport.

Jak sázet na zápas Rovníková Guinea vs Libye?

Vzhledem k těmto skutečnostem je na místě zkusit sázku na remízu a to i navzdory faktu, že remíza v této skupině ještě nepadla. Remíza je pro oba týmy zkrátka velice přitažlivá.

Jelikož se jedná o tip na poměrně vysoký kurz (přes 3,00), doporučujeme vsadit spíše polovinu běžné sázky. V našem případě se jedná o 500 korun.

Ještě nemáš dost? Pokračuj na další tipy na sázení.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách