11. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej | Lida vs Brest (11.12.)

Dnešní podvečer nám zpestří skvělá sázková příležitost. Tentokrát míříme do hokeje, konkrétně do běloruské Extraligy, kde budeme sázet na zápas Lida vs Brest.

Lida a Brest v tabulce mají podobné postavení. Brest má 42 bodů a je na druhém místě, Lida má 40 bodů a je na třetím místě, ovšem má jeden zápas k dobru.

Jedním z hlavních důvodů pro tip na Lidu je domácí forma tohoto týmu. Lida je vůbec nejlepším domácím týmem celé ligy, což platí dlouhodobě. Aktuálně má Lida na kontě 6 domácích výher v řadě a skvělou domácí formu i celkovou kvalitativní převahu dokazuje i ve vzájemných domácích zápasech. Lida vyhrála poslední devět vzájemných ligových zápasů na svém ledě, což není jenom náhoda.

Brest venku patří k tomu lepšímu v lize, ovšem svoji převahu obvykle dokazuje pouze proti slabším týmům. S lepšími celky Extraligy nemá tak skvělé skóre.

Druhým důležitým stavebním kamenem pro tento tip je, že Lida zkraje sezóny byla omezena koronavirovou nákazou a posbírala několik proher s náhradníky. Nyní je však v plné síle a dohání bodové manko.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Lida vs Brest – na co vsadit?

Samozřejmě na Lidu, v našem případě bez remízy, kdyby domácí náhodou nedokázali svou výhodu proměnit v základní hrací době. To by se ovšem nemělo stát, protože Lida má nad svým soupeřem obrovskou převahu.

lida-vs-brest-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách