1. 3. 2022
6 min. čtení

Tipliga Tipsport | získej zdarma tisíce Netů

Tipliga Tipsport je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších komunitních soutěží sázkové kanceláře Tipsport. V rámci této soutěže můžete poměřit síly s dalšími sázkaři a vyhrát peněžité ceny. Nejlepší účastníci soutěže si přitom mohou přijít na výhry v hodnotě několika stovek tisíc, případně i na luxusní automobil (v závislosti na aktuální nabídce). Jak se tato soutěž hraje? Jaká má pravidla a co dělat, abyste ji mohli vyhrát? Na tyto a další otázky vám odpovíme v následujícím textu.

Co je Tipliga Tipsport?

Tipliga Tipsport je sázkařská soutěž pořádaná na měsíční bázi, která funguje podobným stylem jako klasické fotbalové soutěže. Sázkař se tedy na začátku zařadí do nejnižší ligy a následně poměřuje síly s dalšími účastníky dané soutěže. Pakliže na konci vybraného období patří mezi nejlepší, postupuje do vyšší ligy, kde jeho snažení pokračuje stejným způsobem.

Tipsport Tipliga je rozdělena do několika úrovní. Nejnižší úroveň se označuje jako „Prales“. Nejvyšší úroveň je potom 1. liga. Celkem je k dispozici 13 úrovní, respektive tříd. Na cestě z Pralesa do 1. ligy tak musíte celkem 13× dosáhnout mety nejvyšší a zároveň zajistit, abyste neskončili mezi posledními a nespadli o úroveň níž.

Počet postupujících a sestupujících na jednotlivých úrovních Tipsport Tipligy
Počet postupujících a sestupujících na jednotlivých úrovních Tipsport Tipligy.

Na nejvyšší metu se však nemusíte dopracovat ve 13 soustavných měsících. Tipsport Tipliga je kontinuální soutěž a tak lze na jakékoliv úrovni setrvat klidně i několik měsíců po sobě. V rámci této soutěže vás nikdo nenutí, abyste podávali tiket každý den. Ale pozor! Pakliže v jednom z měsíců nepodáte ani jeden tiket, ze soutěže vypadnete a musíte své putování začít od nejnižší úrovně (od Pralesa).

Tipliga Tipsport 2022 – jaké odměny můžete získat?

Kromě postupu do vyšší ligy se vám Tipsport za vaše skvělé výkony odmění také peněžitou odměnou. Ta je vyplácena v Netech (bonusových penězích, které jsou stejné jako Goldeny) a při postupu soutěžemi se pomalu navyšuje. Za výhru v 5. třídě tak dostanete 50 korun, zatímco za výhru v 1. lize už to bude 1000 korun, samozřejmě v již zmiňovaných Netech.

Úrovně Tipsport Tipligy (včetně odměny za výhru v soutěži)

 • 1. liga (1000 Kč)
 • 2. liga (800 Kč)
 • Národní liga (500 Kč)
 • Divize (300 Kč)
 • Krajský přebor (200 Kč)
 • A třída (100 Kč)
 • B třída (100 Kč)
 • Okresní přebor (100 Kč)
 • 3. třída (50 Kč)
 • 4. třída (50 Kč)
 • 5. třída (50 Kč)
 • 6. třída (50 Kč)
 • Prales (50 Kč)

Pro nejlepší hráče Tipligy, stejně jako nejlepší hráče Tipcupu, další populární soutěže od Tipsportu jsou potom připraveny vstupenky do tzv. „Turnaje mistrů“. A v něm parádní zábava teprve začíná. Turnaj mistrů u Tipsportu se pořádá na konci roku a jeho vítěz si domů odnese 500 tisíc korun. Zkrátka ovšem nepřijdou ani hráči na druhém až 32. místě. Pro ně je připravena odměna ve výši 62 500 Kč.

Turnaje mistrů si zúčastní sázkaři, kteří budou na konci roku patřit do jedné z těchto lig:

 • 1. liga
 • 2. liga
 • Národní liga
 • Divize
 • Krajský přebor
 • A třída

Jak se zapojit do Tipligy?

Do Tipsport Tipligy se mohou zapojit všichni zákazníci Tipsportu a jeho sesterské společnosti Chance. Stačí si běžným způsobem vsadit tiket, pouze před jeho odesláním v prostředí tvorby tiketu zaškrtnout možnost „Zařadit do soutěže“, konkrétně do „Tipligy“ (viz obrázek).

tipliga-tipsport-zarazeni-tiketu-do-souteze-1

Pravidla Tipsport Tipligy

Tipaři v soutěži sbírají body. Počet bodů odpovídá výhrám na tiketech zařazených do soutěže (tzn. při sázce 30 korun na kurz 2,00 do soutěže můžete získat 60 Kč). Každá liga má svoje denní limity, tzn. maximální částku, kterou lze do soutěže zařadit. Pakliže je denní limit například 50 Kč, potom denně do soutěže můžete zařadit pouze tikety v hodnotě 50 Kč. V případě, že do soutěže zařadíte tiket s vyšším vkladem, bude se do Tipligy započítávat pouze maximální denní limit.

V rámci Tipligy lze sázet neomezené množství tiketů. Určující je pouze maximální denní limit. Pakliže je maximální denní limit například 50 korun, může tipař vsadit jeden tiket za 50 korun, stejně jako 5 tiketů po 10 korunách.

Tipsport umožňuje, abyste vsadili tikety dopředu. Povoleno je ovšem vsadit pouze na to, co se hraje nejdříve v den, na který tiket připadá. Zároveň do Tipligy nelze sázet zápasy, které se hrají v jiném měsíci, než v jakém se odehrává aktuální kolo soutěže.

tipliga-tipsport-zarazeni-tiketu-do-souteze-2

V soutěži lze využívat také funkce Cashout. V případě Cashoutovaných tiketů se ovšem do Tipligy započítávají body pouze z celého dohraného tiketu, bez ohledu na to, zdali jste Cashoutovali či nikoliv. Jinými slovy řečeno, Cashout na body získané v Tiplize nemá žádný vliv.

Co je to „kapřík“?

Aby bylo napětí při soutěži co nejvyšší, Tipsport během měsíce sázkařům nabídne několik „kapříků“. Kapřík má tu schopnost, že navýší výhry na tiketu na dvojnásobek. Správně použitý kapřík tak může zvrátit vývoj celé soutěže, klidně i na poslední chvíli.

Tipsport Tipliga dostupná i u Chance

Stejně jako celá Největší komunita sázkařů a její doprovodné projekty (Tiket aréna, Tipsport TV atd.) je Tipliga dostupná také v sázkové kanceláři Chance. Chance je totiž sesterskou společností Tipsportu.

Tipliga v Chanci má naprosto stejné podmínky jako má soutěž u Tipsportu.

Tipliga Tipsport – závěrečné shrnutí

Tipsport Tipliga přináší široké možnosti vyžití pro všechny soutěživé sázkaře, ti nejlepší si přitom kromě zábavy mohou přijít také na zajímavé finanční ohodnocení (Nety). Na Tipligu od Tipsportu byste proto rozhodně neměli zapomínat.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách