10. 12. 2020
5 min. čtení

Tipsport kontrola tiketu | zjistěte, na čem jste teď hned!

Vsadili jste si na pobočce Tipsportu a teď byste chtěli vědět, na čem jste? Nedostanete se na pobočku Tipsportu nebo se vám tam prostě jenom nechce? Žádný problém! Informaci, zdali jste vyhráli, vám poskytne aplikace Tipsport kontrola tiketu, kterou najdete přímo na stránkách této sázkové kanceláře! V tomto článku vám poradíme, jak na kontrolu tiketu u Tipsportu, zcela srozumitelně.

Tipsport kontrola tiketu – návod pro počítače

Kontrola tiketu u Tipsportu je velmi snadná. Otevřete si aplikaci Tipsport kontrola tiketu na stránkách sázkové kanceláře buď přímo přes sdílený odkaz, nebo kliknutím na možnost „Kontrola tiketu“ na pravé straně patičky webových stránek Tipsportu (viz obrázek).

tipsport-kontrola-tiketu-paticka

Jakmile se ocitnete v samostatném prostředí pro kontrolu tiketu, do okénka v pravém horním rohu imaginárního tiketu vepište vaše kontrolní číslo (viz obrázek číslo 1), do okénka v pravém spodním rohu potom číslo pobočky.

Vše potvrďte kliknutím na oranžovou ikonku (najít tiket), kterou najdete v pravé části hned pod tiketem. Okamžitě poté dostanete informaci o tom, zdali jste vyhráli a případně kolik jste vyhráli. Potom už stačí pádit do pobočky a svoji výhru vybrat.

tipsport-kontrola-tiketu-najit-tiket

Jak na kontrolu Tipsport tiketu v mobilu?

Tipsport kontrola tiketu je v základní podobě dostupná pouze na počítačích (viz návod výše). Pokud svůj tiket chcete zkontrolovat skrze mobilní zařízení, musíte na stránkách Tipsportu přepnout z mobilní verze zobrazování stránek na klasické zobrazení. Možnost přepnutí najdete po otevření menu (ikonka se třemi čárkami v pravém horním rohu) a následně na kliknutí na možnost “Přepnout na plný web” nacházející se v nabídce úplně na konci.

tipsport-kontrola-tiketu-na-mobilu

V mobilní verzi stránek (ať už využíváte operační systém Androidem nebo iOS) můžete zkontrolovat pouze své tikety, které jste podali online (nebo které jsou spojené s vaším online účtem) a to pouze po přihlášení do sázkové kanceláře.

Pro přihlášení do sázkové kanceláře Tipsport přejděte na stránky Tipsportu ve vašem vyhledávači nebo otevřete nativní aplikaci Tipsportu a vložte své přihlašovací údaje, tj. jméno a heslo. Vše potvrďte ťapnutím na ikonku „Přihlásit“.

Po přihlášení se dostanete do svého sázkařského účtu, kde si můžete zkontrolovat všechny podané tikety, ať už jsou vyhodnocené nebo na vyhodnocení teprve čekají. Stačí ťápnout na možnost „Tikety“ v pravém horním rohu. V menu tiketů je k dispozici několik nástrojů pro třídění tiketů. Tikety můžete třídit podle data, podle způsobu sázky (pre-match nebo live), podle zařazení do soutěže nebo podle druhu sázky (Sólo, Aku, Kombi či Extratip). Díky tomu vám neuteče žádný vsazený tiket!

tipsport-trideni-tiketu-na-mobilu

Tipsport cz kontrola tiketu

Své tikety podané online si můžete pochopitelně zkontrolovat i přes počítač. Pro kontrolu online tiketů se musíte přihlásit do Tipsportu. V tomto návodu jsme ovšem vycházeli z toho, že pokud sázíte online, o této možnosti určitě víte. Pokud ne, následujte návod výše!

Tipsport cz kontrola tiketu je velice snadná. Stačí zadat číslo tiketu a vše potvrdit tlačítkem. Tato funkce bohužel z nějakého důvodu není dostupná na mobilech jako například u aplikace od Fortuny a to je velká škoda. Budeme doufat, že Tipsport tuto možnost v dohledné době doplní.

Tipsport kontrola tiketu – varování

Na konec našeho návodu nesmíme zapomenout na jedno varování. Na internetu se objevuje stále více stránek, které vám nabízejí kontrolu tiketu přímo ve svém vlastním prostředí. Ačkoliv ne všechny stránky tohoto typu mají špatné úmysly, doporučujeme vám, abyste tyto stránky ke kontrole svého tiketu nepoužívali (pro klid svojí duše a bezpečnost své případné výhry). Ke kontrole tiketu používejte vždy oficiální stránky dané sázkové kanceláře, v našem případě tedy Tipsport.cz. Jedině na těchto stránkách máte jistotu úplného bezpečí.

Nevyhráli jste?

Nevadí! Už teď na vás čeká další příležitost na výhru, stačí si jen vsadit. Pokud vám chybí inspirace pro vaše sázení, doporučujeme vám inspirovat se největší komunitou sázkařů!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách