2. 4. 2022
6 min. čtení

Tipsport Nety | Co to je a jak je získat zdarma?

Tipsport Nety jsou v sázkařské komunitě velice skloňovaný pojem. Jedná se o cennou komoditu, se kterou jde sázení mnohem, mnohem lépe. Co jsou to Tipsport Nety, jak fungují, jaké výhody přinášejí a jakým způsobem se vydělávají? Na tyto a další otázky si odpovíme na následujících řádcích.

Co jsou to Nety?

Tipsport Nety jsou bonusové peníze od stejnojmenné sázkové kanceláře, které se stejně jako Chance Goldeny používají stejně jako klasické peníze na sázení. Nety se na peníze převádějí v poměru jedna ku jedné, tzn. jeden Tipsport Net má hodnotu jedné koruny.

Na co lze využít Tipsport Nety?

Nety můžete použít pouze a jen na vsazení tiketu u Tipsportu. Jak bylo řečeno výše, Tipsport Nety se na koruny převádějí v poměru 1:1, takže když na tiket vsadíte 10 Netů, je to jako byste vsadili 10 českých korun.

Jak získat Tipsport Nety zdarma?

Největší kouzlo Netů je, že je můžete získat zcela zdarma. A to hned několika různými způsoby. Tipsport Nety získáte zdarma za registraci, za výhru v soutěžích a samozřejmě také za autorskou práci v rámci Největší komunity sázkařů. Pojďme si jednotlivé možnosti probrat trochu blíž.

Tipsport Nety zdarma za registraci

Každému nově registrovanému zákazníkovi, který ověří svojí identitu a připojí platební metodu, Tipsport automaticky připíše na účet (Tipkonto) 150 Netů. Díky této odměně můžete získat Tipsport TV zdarma na několik měsíců (minimálně 5 sázek po 30 Netech a tedy 5 měsíců sledování zdarma).

Kromě toho pak můžete mít 15 sázek po 10 Kč nebo jednu sázku v hodnotě 150 Kč, vše záleží na vás a na vaší ochotě riskovat.

Tipsport Nety zdarma za soutěže

Pokud vám 150 Netů zdarma za registraci nestačilo a pokud si rádi hrajete, na další přilepšení v podobě Netů si můžete přijít účastí v soutěží. Sázková kancelář Tipsport pořádá velkou spoustu různých soutěží, například:

  • Tipovačka
  • Pyramida
  • Tipbank
  • Tipcup
  • Tipliga
  • Live soutěže
  • Další soutěže vypisované nárazově

Všechny aktuálně pořádané soutěže najdete přehledně seřazené na stránkách Tipsportu, v záložce „Soutěže“. Jestliže chcete vidět, jakých soutěží se můžete zúčastnit, přihlaste se na svůj sázkařský účet.

V rámci soutěží u Tipsportu si můžete přijít na odměny v řádech desítek až stovek tisíc Netů. Soutěž Pyramida je potom odměněna dokonce až 1 milionem Netů.

Tipsport Nety zdarma za autorskou práci

Pakliže se nechcete spoléhat pouze na soutěžení, můžete přiložit ruku k dílu a Tipsport Nety si vysloužit za autorskou práci. Nety odměňuje všechny šikovné sázkaře, kteří se pustí do psaní blogů a analýz.

Blogy

Jedná se o slohové útvary o délce minimálně 3000 znaků, které by se měly nějakým způsobem dotýkat téma sázení nebo sportu. Blogy jsou odměňovány na základě hodnocení sázkařské komunity. Přitom platí, že čím lepší hodnocení předešlých blogů máte (a čím vyšší vaše celkové hodnocení blogů je), tím vyšší odměny můžete dosáhnout.

Analýzy

Analýza na Tipsportu má minimálně 500 a maximálně 5000 znaků a dotýká se přesně nějakého zápasu, respektive vybraného tipu / sázky. K analýze sázkaři přikládají své vlastní vsazené tikety, přičemž výše odměny závisí na výšce vkladu a počtu inspirací a objemu sázek, kteří inspirovaní sázkaři na daný tip vsadí.

Tipsport Nety za doporučení kamarádovi

Pakliže sázkovou kancelář Tipsport doporučíte kamarádovi a ten se do ní zaregistruje přes vámi poskytnutý link, dostanete jednorázovou odměnu.

Jak použít Nety?

Jakmile na účet (Tipkonto) získáte nějaké Nety, je na čase je použít a zaplatit s ním svůj příští tiket. To uděláte velmi snadno. Stačí se přihlásit na svůj účet, z nabízených sázkových příležitostí vytvořit požadovaný tiket a po vložení částky pro sázku přepnout z možnosti „Kč“ na možnost „Net“ (viz obrázek). Vše nakonec potvrdíte kliknutím na tlačítko „Vsadit XXX NET“.

tipsport-nety-1

Kde zjistit stav Netů?

Přesný počet Netů, které máte k dispozici na sázení, zjistíte na tzv. „Tipkontu“. Tipkonto najdete v pravém horním rohu, po najetí myší na svůj nick/ikonku. Tipkonto obsahuje přehledně zpracovaný souhrn všech peněz – ať už bonusových nebo klasických – které máte na svém herním účtu k dispozici.

Jak převést Tipsport Nety na peníze?

Abyste Tipsport Nety mohli převést na klasické peníze a vybrat na svůj bankovní účet, musíte je alespoň jednou vsadit do hry. Pro převod Tipsport Netů na peníze přitom existují různé způsoby. Některé z nich jsou bezpečnější, jiné jsou potom riskantnější, nebo časově náročnější, ale zase umožňují peníze zhodnotit. Přesný postup pro převod Tipsport Netů najdete v samostatném článku.

Závěr

Nety jsou velmi užitečnou komoditou, kterou můžete směnit na skutečné peníze v poměru 1:1 tím, že je vsadíte do hry. Nety získáte dokonce jen za registraci do sázkové kanceláře Tipsport. Pokud jste se tedy ještě neregistrovali, je na čase to změnit.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách