Tipsport
30. 1. 2021
13 min. čtení

Tipsport | recenze sázkové kanceláře

Tipsport patří mezi několik málo sázkových kanceláří vlastnících licenci pro provozování služeb na území České republiky. Zároveň se jedná o nejrozšířenější a vůbec nejpopulárnější českou sázkovku. Pojďme si tuto sázkovou kancelář, kterou sázkaři označují různými familiárními názvy jako například „Tip“, „Tipáč“ atd. blíže představit.

Sázková kancelář Tipsport se obléká do výrazného modro-oranžového hávu. Do povědomí většiny lidí se vryla jako hlavní partner naší nejvyšší hokejové soutěže Tipsport Extraligy, ale také jako sponzor dalších zajímavých sportovních odvětví a lig. Její klubové barvy propaguje například záložník fotbalové Sparty Bořek Dočkal, nebo snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká.

Tipsport registrace

Do Tipsportu se můžete registrovat během pár okamžiků, stačí přejít na oficiální stránky této sázkové kanceláře a vyplnit registrační formulář (jméno, adresa atd.). Následně vám bude zřízeno dočasné konto. Dočasné konto je limitované maximálním vkladem 3000 korun. Pokud do 30 dní od jeho vzniku nedokončíte registraci na pobočce, nebo skrze internetové bankovnictví, dočasné konto zanikne. Přitom dojde k resetování všech vašich výher, nikoliv však proher. Tzn. pokud na účet pošlete 3000 korun a sázením tento bank navýšíte na 4000 korun, v případě resetování konta vám sázkovka pošle zpět 3000 korun (tj. celý váš vklad). Pokud na účet pošlete 3000 korun, ale v době resetování účtu už na něm budete mít pouze 2000 korun, sázkovka vám zpět na účet pošle 2000 korun. Z toho vyplývá, že registrací můžete jedině získat.

Možnost online dokončení registrace pro klienty 5 bankovních domů

Možnost dokončit registraci skrze banku mají klienti Air Bank, Komerční Banky, České Spořitelny, Monety Money Bank a Equa Bank. Online registrace je velice snadná a rychlá, dokončení registrace skrze ni trvá maximálně 5 minut.

Běžné dokončení registrace

Pokud se rozhodnete pro běžný způsob dokončení registrace, musíte navštívit jednu ze stovek poboček. Pobočky Tipsportu jsou rozesety po celé České republice, takže ani zde by neměl nastat problém. Jenom si nezapomeňte s sebou vzít občanku.

Tipsport pobočky, jejich aktuální otevírací dobu a přesnou adresu najdete na stránkách Tipsportu.

Po dokončení registrace (ať už dočasné, nebo trvalé) se můžete přihlásit na své hráčské konto. Možnost přihlášení najdete na úvodní stránce v pravém horním rohu. Tipsport přihlášení vyžaduje váš email (nově – dříve jsme vkládali přihlašovací jméno) a samozřejmě také heslo.

Tipsport vstupní bonus

Pro všechny nové zákazníky má Tipsport nachystaný vstupní bonus, a jelikož se jedná o opravdu pěkné zhodnocení, doporučujeme vám Tipsport vstupní bonus využít. Tipsport vstupní bonus sestává z peněz na ruku a z bonusu na první vklad peněz.

Peníze na ruku

Jako první dostanete 150 korun na ruku. Abyste tento bonus získali, stačí pouze dokončit registraci a peníze jsou vaše. To znamená, že pro svou první sázku nemusíte vkládat žádné velké peníze.

Bonus na první vklad peněz

Dalším vstupním bonusem je bonus na první vklad peněz. Tipsport vám v podstatě vypíše bonus ve stejné hodnotě, jaký byl váš první vklad. Můžete tak své peníze na sázení jednoduše zdvojnásobit. Maximální výška bonusu byla stanovená na 50 tisíc korun a na jeho vybrání máte nejvýše 1 rok.

Abyste peníze z bonusu získali na svůj herní účet, stačí vám pouze sázet za předem daných podmínek. Bonus se uvolňuje postupně, jak peníze točíte.

Tipsport nedávno změnil podmínky získání bonusu. Při vkladu do 5000 korun se do objemu peněz, které pro zisk bonusu musíte protočit, započítávají všechny sázky s minimálním kurzem 2. Při vkladu nad 5000 korun se však do objemu peněz, které pro zisk bonusu musíte protočit, započítávají pouze sázky s minimálním kurzem 4. Pokud jste tedy při sázení opatrnější a obvykle sázíte za nižší kurzy, tohle si pohlídejte a na své konto si napoprvé pošlete maximálně do 5000 korun. Pakliže počítáte s tím, že na kontě budete mít více peněz, zbytek částky můžete doposlat později.

7356

Tipsport možnosti vkladu / výběru

Tipsport nabízí všechny běžně dostupné možnosti vkladu – vklad přes bankovní účet, přes platební kartu VISA a Mastercard, přes internetové peněženky Skrill a Paypal, přes Paysafecard a samozřejmě také vkladem na pobočce. Nově Tipsport akceptuje také Bitcoiny. Ale pozor! Pro první vklad peněz můžete použít pouze bankovní převod nebo platební kartu vedené na vaše jméno. To je vyžadováno českým zákonem.

Vklady do sázkovky jsou velmi rychlé, pokud použijete nějakou on-line metodu (například platbu kartou, Paypal, Skrill atd.), potom jsou vaše peníze na účtu instantně, obvykle do několika sekund. Delší dobu musíte čekat pouze při bankovním převodu.

Vybrané peníze na Skrillu ještě týž den

Pro výběr peněz můžete použít opět bankovní převod, Paypal, Skrill, Paysafecard a výběr na pobočce. Vzhledem k nezvyklé rychlosti zpracování doporučujeme vybírat přes internetovou peněženku Skrill, díky čemuž máte peníze u sebe většinou během pár hodin.

Jak vložit peníze na Tipsport – návod

Pokud potřebujete vědět, jak vložit peníze na Tipsport, přečtěte si tento článek. Najdete v něm návod, jak vložit peníze na Tipsport jednotlivými platebními metodami krok po kroku (+řešení problémů s vklady).

Tipsport – jak vyhrát?

Pravděpodobně nejpalčivější otázka každého sázkaře je, jak nad Tipsportem vyhrát? Na tuto otázku odpovídáme prakticky v každém našem článku, ať už se jedná o hodnotu kurzu nebo praktické rady jak sázet na hokej / tenis / fotbal / biatlon / Dotu 2 a další. Doporučujeme vám, abyste se do těchto článků začetli a průběžně se vzdělávali, protože jedině tak můžete jednou dosáhnout mety nejvyšší.

Tipsport kursová nabídka

Tato sázková kancelář nabízí velkou spoustu sázkových příležitostí mířících do mnoha sportovních odvětví. Tipsport kursová nabídka doprovází všechny běžné sporty, fotbalem počínaje, zápasy MMA konče. Menší sportovní události jsou pokryty základními kurzy, ovšem větší ligy a turnaje přinášejí hromadu nadstavbových možností. U fotbalu tak můžete sázet na počet rohů a žlutých a červených karet, u MMA potom třeba na způsob výhry jednotlivých bojovníků.

Jak bylo zmíněno už v úvodu recenze, Tipsport je hlavním partnerem naší nejvyšší hokejové soutěže a také díky tomu má na Tipsport Extraligu vůbec nejširší nabídku kurzů na trhu. Vedle obvyklých sázek na střelce si u něj vsadíte třeba i na počet vyloučení, na góly z různých herních situací atd.

 

Tipsport live

Tipspot kursová nabídka pochopitelně nekončí u předzápasových kurzů, ale přelévá se i do živého vysílání. Pokud tedy nestihnete vsadit před zápasem, nebo pokud před sázkou chcete trošku „obhlédnout terén“, můžete vsadit až v průběhu utkání.

Tipsport live nabídka je poměrně pestrá a během dne je rovnoměrně rozprostřena tak, aby bylo vždycky dostupných alespoň pár zápasů. Živé zápasy jsou navíc často doplněny také live streamy, takže kromě sázení za nejvýhodnější kurzy můžete také fandit.

Díky Tipsport live kurzům pak sázkaři mohou využívat také funkci cash out, tj. předčasné vyplacení tiketu. Cash out je totiž dostupný pouze u tiketů, na nichž byl alespoň jeden zápas vyhodnocený, a které obsahují zápasy s aktuálně vypsanými kurzy. Tzn. pokud chcete vybrat v průběhu zápasu, na tuto sázkovou příležitost musí být vypsaný kurz na Tipsport live.

Možnost sázet live je jednou z 8 výhod online sázení u Tipáče, přečtěte si zbylých 7.

Pozn.: Kolem funkce cash out se točí několik strategií sázení.

Tipsport stream

Tipsport stream je výbornou alternativou ke sledování sportovních přenosů naživo a to z toho prostého důvodu, že je k dispozici zdarma a navíc díky němu můžete zápasy sledovat z pohodlí domova. Tato sázkovka nabízí přes 100 tisíc sportovních streamů ročně. Ke všem těmto streamům se dostanete po dokončení registrace a po sázce alespoň 30 korun v průběhu uplynulých 30 dní.

Extraliga v HD rozlišení

Hlavním lákadlem této sekce jsou zápasy Tipsport Extraligy, které jsou vysílány ve full HD rozlišení, a které si můžete roztáhnout na celou obrazovku. Tyhle přenosy vypadají skvěle i na obrovské 4K televizi, což v naší redakci pravidelně testujeme každý pátek a neděli (a někdy i další hrací dny).

Streamy i z pralesních lig

Bohužel zbytek přenosů je kvůli autorským právům vysílán v menších oknech, v maximálním rozlišení 288p (tj. 512×288 pixelů). I takové přenosy ovšem mohou být fajn, protože spoustu zápasů vysílaných na Tipsportu nikde jinde nenajdete. Platí to hlavně o méně známých fotbalových ligách (například 1. běloruská fotbalová liga), nižších hokejových ligách (MHL) nebo o okrajovějších sportovních turnajích jako je česká pingpongová TTStar Series atd.

Přenosy z UFC a Oktagonu

V nedávné době Tipsport získal práva na vysílání streamů z MMA eventů UFC a Oktagon. Dále v jeho nabídce najdete NHL streamy, streamy z Evropské ligy, streamy z biatlonu a samozřejmě streamy z většiny tenisových turnajů.

Tipsport TV

Všechny plánované streamy najdete v záložce “Tipsport TV“, kde jsou přehledně uspořádané jako filmy a seriály v televizním programu. Tipsport TV má plánované přenosy vypsané tři dny dopředu s tím, že některé zápasy se do její nabídky dostávají později, tj. jen několik hodin před zápasem. Pokud tedy vámi očekávaný zápas v nabídce není, ještě není důvod ke chmurám. Třeba se do nabídky dostane později.

Jak jsem napsala výše, abyste mohli sledovat všechny zápasy Tipsport TV, musíte být řádně registrováni do Tipsportu a musíte si jednou za 30 dní vsadit alespoň za 30 korun.

Mrkněte na aktuální přehled plánovaných streamů na stránkách Tipsportu.

 

Tipsport aplikace

Veškeré služby sázkové kanceláře Tipsport jsou dostupné nejen přes webový prohlížeč, ale také přes Tipsport aplikaci. Tipsport mobilní aplikace je k dispozici zdarma a to pro oba majoritní operační systémy – Android a iOS.

Tipsport aplikace se bohužel nenachází v obchodech s aplikacemi Google Play a Apple App Store, ale pouze na stránkách Tipsportu. Abyste si aplikaci mohli stáhnout, musíte mít k dispozici alespoň 10 MB úložného prostoru. V případě Android zařízení potom musíte povolit stahování aplikací z neznámých zdrojů. Návod jak povolit stahování aplikací z neznámých zdrojů najdete na Tipsportu.

Tipsport aplikace vám pomůže snížit spotřebu dat i prodloužit výdrž baterie. Pokud ovšem patříte mezi ziskové sázkaře, buďte s ní opatrní! Sázkovka díky ní dokáže detekovat vaše zařízení a spojit ho s vašimi předešlými účty.

tipsport-aplikace

Tipsport kontrola tiketu

Abychom vám pomohli s procesem kontroly tiketu, připravili jsme pro vás podrobný návod.

Tipsport největší komunita sázkařů

Tipsport se jako jediná sázková kancelář na světě nevěnuje pouze vypisování kurzů, ale svou energii vkládá také do rozvíjení komunity sázkařů. Tipsport komunita sázkařů je tak největší sázkařkou komunitou na českém trhu a zcela určitě také jednou z největších sázkařských komunit na světě.

Tipsport nabízí nepřeberné množství soutěží, Tipsport Ligu a Tipsport Cup. Dále je možné zapojit se do tvorby obsahu, ať už se jedná o sázkařské blogy nebo sportovní analýzy, za které navíc můžete utržit nety. Tato komunita je tak nikdy nekončícím zdrojem zábavy a informací, které máte na dosah i vy!

Abyste mohli číst tipy a analýzy, brouzdat podanými tikety, číst nebo psát sázkařské blogy a účastnit se soutěží s pěknými cenami stačí se pouze zaregistrovat.

Tipsport kontakt

Pokud vám není cokoliv jasné, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Tipsportu a to na e-mailu podpora@tipsport.cz nebo na telefonu +420 311 633 118.

tipsport-pobocka

Tipsport recenze – závěr

Aniž bych závěr Tipsport recenze natahovala, rovnou řeknu, že tahle sázková kancelář je před ostatními českými sázkovkami prakticky ve všech ohledech napřed. Neplatí to pouze u sázkové kanceláře Chance, kterou Tipsport už několik let vlastní. Tato sázková kancelář má sice oddělenou agendu a nabízí trošku jiné bonusy, ovšem co se týče kurzové nabídky a dalších služeb, jedná se o to samé.

Tipsport je jediná sázková kancelář, kterou ve větším měřítku používáme i v naší redakci (ziskové sázkaře limituje mnohem později než ostatní sázkovky). Také proto jsme si ji vybrali za svého oficiálního Partnera. Pokud chcete mít jistotu férového přístupu a pokud nechcete stát mimo největší českou sázkařskou komunitu, následujte nás!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách