15. 5. 2021
4 min. čtení

UFC 262 | Oliveira vs Chandler

Nejlepší MMA soutěž na světě pokračuje dnes večer eventem číslo 262. UFC 262 se nese ve jménu skvělých sázkových příležitostí, pojďme se na to podívat!

Jamie Pickett vs. Jordan Wright

Podobný styl, ale s mnoha rozdíly. Ten největší vidím v odolnosti. Pickett je velmi odolný a Wright těžce snáší každou ránu. Wright má sice lepší bilanci, ale taky mnohem horší soupeře. Čekám, že Pickett vyhraje na KO. Bodové rozhodnutí tu rozhodně nečekám. Wright má taky šanci, ale jeho odolnost a fýza jsou prostě hrozné. V kurzové rovině mám jednoznačného favorita a v kurzu 1,90 beru Picketta všema deseti.

wright-vs-pickett

Andrea Lee vs. Antonina Shevchenko

Shevchenko je za mě trochu lepší postojářka, ale tady se bude rozhodovat na zemi. Lee je mnohem lepší zemařka. Čekám poměrně nudný zápas, který skončí na body. Jestli to zůstane v postoji, tak vyhraje Shevchenko, ale já mám spíš za to, že se zápas přesune na zem. Underdoga Andreu Lee sázím na body v kurzu 2,80.

lee-vs-shevchenko

Mike Grundy vs. Lando Vannata

Vannata má špatnou obranu proti takedownům a to ani nezápasil proti wrestlerům. Grundy je naopak velmi dobrý wrestler a jsem si skoro jistý, že zvládne naházet i Vannatu. Vannata by musel vyhrát na KO, ale tam vidím dost malou šanci. Na body by měl Grundy vyhrát jednoznačně, ale ukončení by mě tu nepřekvapilo. Grundy na výhru za 1,77 vypadá skvěle.

grundy-vs-vannata

Ronaldo Souza vs. André Muniz

Jediná silná stránka Munize je skvělé BJJ. Kromě parádní země toho moc nenabídne a jestli nedokáže utáhnout soupeře , tak prohraje minimálně na body, dost možná i na KO. Souza už je sice veterán a je za zenitem, ale tohle je pro něj skvělý matchup. Je lepší v postoji, jeho wrestling je nesrovnatelně lepší a na zemi se utáhnout nenechá. Souza za výhru za 1,71 nebo riskantněji Souza na KO za 4,70 vypadá parádně.

souzy-vs-muniz

Matt Schnell vs. Rogério Bontorin

Tohle bude skvělá podívaná. Schnell je lepší postojář a Bontorin je skvělý na zemi, ale musím říct, že Shnellovo BJJ je neprávem podceňováno. Na zemi to vidím dost podobně, ale v postoji musím jít za Schnellem. Bontorin se navíc vrací po tvrdém KO po pouhých 2 měsících a dnes ještě k tomu převážil. Dávám na Američana za 1,60, odvážnější mohou zkusit i ukončení..

schnell-vs-bontorin

Shane Burgos vs. Edson Barboza

Tohle bude válka. Barboza je jedním z nejlepších kopáčů v historii UFC, ale pro své kopy potřebuje prostor, který mu Burgos prostě nedá. Burgos se na něj bude lepit dokud zápas neskončí a jistě rozdá více úderů než Barboza, který jenom jednou v UFC rozdal přes 100 úderů což je pro Burgose brnkačka. Barboza může předvést další highlight a ukončit Burgose, ale na to bych určitě nevsázel. Za mě Burgos v kurzu 1,65 má stále hodnotu.

burgos-vs-barboza

Katlyn Chookagian vs. Viviane Araujo

Tenhle zápas bude zajímavý. Upřímně moc nechápu proč by tu měla být Američanka jako favoritka. Brazilka Araujo je lepší jak v postoji, tak na zemi. Dříve se sice trápila se slabším kardiem, ale na tom už dost zapracovala a i když čekám, že se zápas dostane na body a že to bude relativně těsné, tak přesto mám Araujo jako jasnou favoritku v kurzu underdoga 2,04.

chookagian-vs-araujo

Tip: Přečtěte si, jak sázet na MMA a začněte tvořit své vlastní MMA analýzy!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách