1. 5. 2021
2 min. čtení

UFC Fight Night | Reyes vs Procházka

Další UFC Fight Night má pro české MMA fanoušky mimořádnou důležitost. Hlavní zápas tohoto eventu totiž bude s českým zastoupením. Jiří Procházka určitě nebude mít snadnou situaci, protože se proti němu postaví kvalitní Američan Dominick Reyes. Na co si v tomto zápase vsadím? To se dozvíte o pár řádků níže.

Dominick Reyes vs Jiří Procházka

Mám takový pocit, že hodně lidí moc rychle zapomnělo na kvality Američana Reyese po poslední porážce s Blachowiczem. Reyes celý týden před zápasem pořád mluvil o zápase s Jonesem a že ho bodový obrali o výhru. Zdálo se, že se na Blachowicze ani moc nesoustředil a to byla zásadní chyba. Ted’ už ovšem Reyes působí lépe a to pro Jirku není dobrá zpráva.

Jirka má velmi unikátní styl boje. Zejména v poslední době s ním slavil řadu úspěchů včetně UFC debutu kde vyhrál na KO proti skvělému Oezdemirovi, ale proti Reyesovi si prostě nesmí dovolit nechávat ruce dole. Jirka říkal, že na tom zapracoval, ale to říká pokaždé a stejně to v zápase udělá znova… Za mě se jedná o velmi vyrovnaný zápas kde si vítěze netroufnu odhadnout, ale určitě čekám, že zápas bude ukončen na KO jak z jedné či druhé strany.

Z kurzové nabídky je za mě nejvýhodnější možnost Reyes na KO za 4,00. Ano, taky nerad sázím proti našim, ale domácí sázkovky čekají velké vklady na Procházku, tak mu daly nízký kurz… Já to ovšem beru jako win win situaci. V lepším případě vyhraje Procházka a za to jsem ochoten pár stovek dát nebo v horším případě vyhraje Reyes a alespoň vydělám.

reyes-vs-prochazka

Tiket na zápas Reyes vs Procházka:

reyes-vs-prochazka-tiket

Tip: Přečtěte si, jak sázet na MMA a začněte tvořit své vlastní MMA analýzy!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách