Chance
Recenze sázkovky

Chance

9.5 / 10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výběry
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
200,- zdarma za ověření
Platební metody
MastercardPaySafeCardPayPalSkrillVISABankovní převodPobočka
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Vítejte v sázkové kanceláři Chance. Jedná se o místo, kde se každý sportovní moment stává novou příležitostí pro výhru. Chance je třetí největší sázkovou kanceláří na českém trhu a zároveň sesterskou společností Tipsportu. Jako taková nabízí mnohaleté zkušenosti se sázením, přetavené ve spoustu zajímavých funkcí a možností. A samozřejmě také zázemí stabilní společnosti.

U Chance je zapálení pro sport cítit na každém kroku. Sázkovka nabízí pestrou paletu sázkových kurzů na desítky sportů a lig po celém světě. Bez ohledu na to, jaký sport máte rádi, v Chanci ho pravděpodobně najdete.

Abyste mohli vášeň pro sázení prožívat ještě intenzivněji, v Chanci máte připravenou Chance TV. Chance TV vám přináší sportovní streamy zdarma. V nabídce Chance TV najdete i exkluzivní živé přenosy z Tipsport Extraligy, Chance ligy nebo Oktagonu.

Sázková kancelář Chance nabízí i mnoho zajímavých funkcí, díky nimž můžete svoje sázení pozvednout na vyšší úroveň. K dispozici je předčasné vyplacení tiketu, uzavření sázkové příležitosti nebo mix tikety, které vám umožní dát si na jeden tiket prematch i live sázky.

Stejně jako mateřská sázkovka Tipsport nabízí Chance komunitu sázkařů. Tyto komunity jsou propojené v jednu velkou komunitu, takže i v Chanci můžete procházet tipy na sázení (Tikety), Analýzy nebo Blogy.

Chance je nejen sázková kancelář, ale také komunita, kde má každý z vás prostor pro výhru, sdílení a zlepšování svých sázkových zkušeností. Chance je prostor pro všechny, kteří hledají více než obyčejné sportovní sázení.

Jít do sázkovky

Podobné sázkovky

Všechny sázkovky