Recenze sázkovky

Fortuna

9 / 10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výběry
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- zdarma za ověření
Platební metody
MastercardPayPalVISABankovní převodPobočka
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Sázková kancelář Fortuna patří mezi nejstarší sázkovky v České republice. Fortuna je vysoce spolehlivá a najdete v ní také online casino a číselné loterie.

Fortuna svým zákazníkům přináší možnost sázení na spoustu různých lig a sportů. Vedle populárních sportů v její nabídce najdete sázky na méně běžné disciplíny jako je futsal, plážový fotbal či plochou dráhu. A nechybí ani široká škála e-sportů. Zajímavostí jsou také sázky na události z politiky, ekonomiky nebo společenského života.

Pro fanoušky českého fotbalu má Fortuna v nabídce živé přenosy z Fortuna:Ligy a Fortuna Národní Ligy, které jsou doplňovány streamy z dalších sportů a lig. Tyto streamy jsou dostupné zdarma každému sázkaři, který si u Fortuny v posledních 7 dnech vsadil za alespoň 10 Kč.

Nováčci ve Fortuně sázkové kanceláři najdou Školu sázení a všichni sázkaři mohou využívat výhodné kurzy pro ako sázky a další zvýhodnění, která jsou poskytována nárazově.

Velkou výhodou u Fortuny jsou rychlé výběry. Žádosti o výběry podané do 13:00 hodin jsou obvykle na účtu ještě ten samý den. A k výběru lze navíc využít kamenné pobočky Fortuny, kde peníze ze svého herního konta můžete vybírat prakticky non-stop.

Fortuna je jednou z nejlepších sázkových kanceláří pro příležitostné sázkaře a fanoušky. Svými službami předčí většinu dalších českých sázkovek.

Jít do sázkovky

Podobné sázkovky

Všechny sázkovky